Vets Plus Malt

eneskolon

İyi günler ilk defa vets plus maltını aldım ilk açtığımda yeşildi fakat şimdi rengi böyle olmuş ve kokusu değişmiş kullanan varmı bu ürünü herkestemi böyle banamı tuhaf geldi

8 CEVAP

duman_cat_world

Keşke fotoğraf koyabilsem petlebi yorumlara fotoğraf ekleme özelliği getirse keşke gerçekten çok iyi ve kullanışlı olur PETLEBİ TALEBİMİ DEĞERLENDİREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM🤗

duman_cat_world

Malt aldığınızda yeşil miydi? Bozulmuş olabilir mi normalde vets plus kahverengi renkte diğer maltlar gibi

diablerose

ilkten donan yagli kisim sonra da bitkili malt ozlu kisim cikmis olabilir tupten.

irmtnc3

Ay ne olmuş buna petlebi’ye yazın instagramdan yenisi gönderiyorlar benim başıma farklı bir şey gelmişti yenisi gönderdiler hemen çok ilgililer Ama normal değil gibi

eneskolon

Bende ona şaşırdım zaten ilk açtığımda yeşildi 3 4 gündür kullanıyordum normalde maltları dolapta saklıyorum bununda dolaba koydum şimdi çıkardığımda önce kapağın orta kısımlarındaki gibi açık renkte daha sonra siyah gelmeye başladı

Loku_bey

Tarihinde bir sıkıntı olabilir ama ilk defa böyle görüyorum.Bizim maltın rengi kahverengi ama.

Renklipati

Dolaba koyduğunuz için yağı donmuş gibi duruyor, bizler dolaba koymuyoruz o yüzden kahverengi geliyor ve azıcık sıvı yağ çıkıyor ilk sıkmada

Palyaco

Rengi kahverengi olması lazim dolaba koymayın havalar artık serin