Zoovital Malt Macunu ?

duman_cat_world

Zoovital malt macunu hakkındaki yorumlarınızı almak istiyorum. Son zamanlarda çok ismini duyuyorum fiyatı da uygun.

Başka bir marka önermezseniz sevinirim, teşekkürler🙏

6 CEVAP

Renklipati

Ben kullandım kedimin en sevdiği malt zoovital dönüp dolaşıp geldiğim malt sadece zoovital maltı tüpten zorlanmadan yer ve 5 ay kadar kullandım hiç kıl yumağı sorunu da yaşamadım

diablerose

kullanmadim ama ismi cok havali bi urun ve de yerli

duman_cat_world

@diablerose
Yerli olduğu için biraz tereddüt ediyorum ama, bilemedim. Aynen ismi çok cool😎

septikbaykus

Multivital olan ürünü kullanıyorum. İçinde malt ta var. Severek yiyor. Maltı kolay yedirme yöntemi bu ürün :)

duman_cat_world

Ben deneyeyim bari o kadar seviliyor benim gıcık yiycek mi göreceğiz :)

Palyaco

Guzel urun 2 ay kullandım hergun verdiğim için 2 ayda bitmişti