Yavru Mama Yese

Kedim zayıf biraz kilo alsın istiyorum bir buçuk yaşında bunun için yavru mama yese bir müddet olur mu acaba

9 CEVAP

septikbaykus

Zayıf dediğin kaç kilo misal ? yaşı kaç bu kedinin ? kısır mı ?

Bunlar önemli

septikbaykus

bide kilo aldırmanın daha kolay bir yolu var

MUTAMİN

septikbaykus

Kısır olup 3 kiloda kalması çok güzel bi olay. Bak biz verdirmeye çalışıyoruz öyle düşün

simbakedi

bence kitten mamadansa her kuru mamasını yaş mamayla karıştırsanız (seviyorsa) ya da ek yaş mama alsanız daha iyi olur diye düşünüyorum. özellikle kısır kediyse zarar verebilir yavru mama. ayrıca yediği yetişkin/kısır mamayı da sevmiyor olabilir o mamayı da değiştirebilirsiniz

Bir buçuk yaşında 3 kilo kısır tekir güzel küçük miam benim

Yaş mamalar alıyorum çeşitli gözüm gibi bakıyorum yok gram oynamıyor hep kısır yedi o yüzden mi acaba diye

simbakedi

bana da sanki 3 kilo az gibi gelmedi. uzun ve büyük bir kediyse belki dedikleri gibi mutamin olabilir çok öneriliyor. benimki 5.5-6 kilo ama kocaman :D belki mamasını sevmiyor da olabilir değiştirmeyi de düşünebilirsiniz.
https://www.suzionline.com/kedi/ideal-kedi-kilosu-nasil-belirlenir/
buradakiler kadar zayıf durmuyorsa bence sorun olmaz şişko olmasındansa fit olması daha iyi

Palyaco

Kilosu biraz az ödül mamaları kilo aldırıyor ben biraz fazla vermisim biz suan zayiflatmaya çalışıyorum 500 gram fazlamız var veteriner en iyi cevabı verir size 3 gün önce götürdüm 500 gram fazla 4.700 1.bucuk yasinda

Evet o siteye baktım normal görünüyor kilosu ☺️