Kediler Ateşe Yaklaşır Mı?

Slp

Kazan dairesinde yavru kediler var. Kazanın bir kısmı açık duruyor oraya doğru giderler mi ya da yaklaşırlar mı? Korkuyorum çünkü daha önce benim kedim fırına sıcakken atlamıştı. Sıcağı anlamıyor olabilirler mi? Yardımcı olursanız sevinirim

8 CEVAP

Palyaco

Çoğu kedi sıcağı sevmez ama adı üstünde çok yaramaz oluyorlar bence dikkat edin

Renklipati

Benimki baya anlıyor asla sıcak bir içecek yiyecek olsa yaklaşmaz, fazla onlar küçük yavru belli olmaz yani gidebilirde ateşe umarım gitmezler

Slp

Günde 3-4 kez kontrol ediyorum. Umarım bir sorun olmaz yoksa zaten kendimi düşünemiyorum😔

Slp

Sürekli kontrol edemiyorum ki. Genelde uzak duruyorlar ama dediğiniz gibi biraz yaramazlar ve aniden korkup da saçmalayabilirler diye korkuyorum

Slp

Çok ufak değiller 3 aylık oldular ama arabadan korkup kaçmayı pek bilmiyorlar diye ateşten de korkmazlarsa diye sordum aslında

theyusra

arabayı bilmemeleri normal, ama ateşin sıcak olduğunu idrak edebiliyorlar. çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yine de kontrol edilmeli tabi :(

simbakedi

sıcaklığı idrak ederler belki azcık bıyıkları yanar anlamazlarsa ateş küçükse. ama kudurup koştururlarsa vs ateş dinlemeden bir kaza çıkarabilirler, umarım çıkarmazlar

Slp

Ateşin kapağı var ama hafif bir boşluk var oynadıkları yere de uzak tek korkum kum sanıp tuvalet yapmak için küle yaklaşırlarsa diye ya da biri inince korkudan oraya temas ederlerse diye.