İndirim Kodlarını Nereden

Bu indirim kodlarını nereden alıyorsunuz petlebi harici platformlar da mı ben YouTube da kedilolayla videosu izlerken almıştım bir daha da denk gelmedi varsa bilginiz lütfen paylaşın en azından böyle bı yerleri izleyerek mi yoksa petlebi özel olarak mesaj atarak mı kod geliyor bilelim

2 CEVAP

simbakedi

önceden burada gördüğüm biri yazmıştı buraya milaluna10 kodu gibi bir sürü kod vardı ancak şu an çalışmıyorlar (keşke çalışsa :D) %10 indirim veriyordu. şimdiki kodlar sanırım kişiye özel ama neye göre veriliyor bilmiyorum

Lils

Şu ara kargo yoğunluğunda siparişi geç kalan kişilere indirim kodu geldi sanırım. Birkaç indirim kodu vardı eskiden ciko4, milaluna10 vs. onlarında kullanma hakkı doldu. İlk siparişe özel %5 ya da 10tl indirim kuponu da var ayrıca. Bana daha önce 200tl ye 40tl gelmişti bir kereliğine kampanya vardı sanırım birçok kişiye özelden mesaj ile gitmişti. Kodlar ile çok daha uygun oluyor özellikle büyük paket mamalar. Ben de ekran görüntüsü vs. alıyorum denk geldikçe