Kedimin Tuyleri Dokuluyor

Giizemyilmaz

Kedim doğum yaptıktan sonra tüyleri bu şekilde olduğundan fazla dökülmeye başladı ve çok halsizdi bugün. Ne yapmam gerek

2 CEVAP

Aysedalgc

Gördüğüm kadarıyla bana göre aşırı gelmedi tüy dökülmesi sürekli orada yatıp kaldıysa yavruların yanında o yüzden orada dökülmüş olabilir. Anne kediler emzirdiği için biraz Yorgun'da olabiliyorlar çünkü ufak bir miyav sesi anne kediyi tetikleyip yanlarına koşmasına sebep oluyor sürekli emziriyor yalayıp tuvaletlerini yapıyor. Ama tabiki siz birlikte yaşadığınız için size davranışları hali daha farklı geliyorsa çok fazla yardımcı olamadığım için en azından telefonla veterinere sormanız olacak :( yada bu konuyla daha fazla bilgisi olan arkadaşların yapacağı yorumlar etkili olabilir.

Aysedalgc

Birde su içmesine mama yemesini kontrol edin kediler de genelde bir rahatsızlık olduklarında genelde davranışlarına vede yemelerinde fark ediliyor en azından benim fark ettiklerim böyle oldu. ama umarım birşeyi yktur.