Pedigree Ödül Maması

Aleynademirtas

oğlum için hediye olarak pedigreenin ödül mamasını almışlar içeriğini bilmeden ben de madem alındı biraz vereyim dedim fakat çok sert mamada mı sorun var normali mi böyle anlamadım bıçakla bile kesilmiyor daha önce kullanan var mı

5 CEVAP

pasakli_

Pedigreenin mamaları genel olarak kraker gibi sert oluyor geneli, yani çok nadir verdiğim için açıkçası ben çok önemsemiyordum ama zaten oğlum da yemiyor. hiçbir ödül mamasını yemiyor.

pasakli_

BİZ DE ONDAN KULLANIYORUZ BİZİM KÖPEĞİMİZ YEMİYOR. AMA EVET DEDİĞİNİZ GİBİ SERT ÖNCEKİLER DAHA KURABİYE KIVAMINDAYDI AMA PAKETTE HEP KIRIK ÇIKIYORDU MUHTEMELEN BU SEBEPLİ DAHA SERT YAPIYORLAR

duman_cat_world

Gayet normal sert kraker gibi bir ödül maması. Bir paketten sıkıntı olmaz ancak düzenli olarak kullanmanızı önermem, hiç kaliteli değil pedigree.

Aleynademirtas

Teşekkürler

Aleynademirtas

Şimdi baktım da yanlış görsel koymuşum kemik şeklinde olanı diyordum