Karma Aşı Sıkıntısı

Nesrn

Uzun zamandır veterinerler karma aşının ithal edilemediğini söylüyorlar.2 kediminde ilk aşılarından biri olan karma aşı zamanı geldi geçiyor.Hala aşı yok ve yaptıramıyorum.Anlayamadım neden bu kadar uzun zamandır yok. sizlerde bu skıntıyı yaşadınız mı?Aşıları eksik olunca tedirgin oluyorum yavrularım için

5 CEVAP

Gimlihanim

Türkiye genelinde sanırım aşı sorunu var. Karma aşılar bizim bulunduğumuz yerde de yok. Bir yakınımızın kedisi için her yere sorduk. Fakat şuan ellerinde yokmuş

Aleynademirtas

Bizde de bronşit aşısı yokmuş Adana’da o olmayınca dışarı çıkartamıyorum ama karma var ben de anlamadım ( köpeğim var )

Nesrn

İstanbuldada karma aşı problemi var sanırım kaç yere sorduysam bulamadım.Hepsi ithalde sorun olduğunu söylüyorlar.Benim kedi olduğu için dışarı çıkamadık problemi olmuyor.Hep evdeler başka kediylede temasları yok ama ben yınede tedirgin oluyorum aşıları tam olsun istiyorum.Çünkü aşı hem onun hemde bizlerin sağlığı için önemli.Bu konuda çok hassas olduğum için aşılar kurudu heralde :D

Lavinia17

yonca veteriner kliniğinde varmış arayıp bilgi alın isterseniz

Nesrn

çok teşekkür ederim bilgi için