Bonnie Yaş Mama M İ G R O S

metmet

Arkadaşlar 20 küsür paket yaş mama stoğum vardı, kısırlaştırma op. geçiren evde kedim su içmiyor kuru mama yemiyor sadece yaş mama yiyor diye her istediğinde bir konserve açıp verdim ama şu an evde son bir paket yaş mamam kaldı.(Gimcat, Me-O, Vet's Plus, Nutri Feline markalarda mama yiyor seviyor)
T r e n d y o l' dan sipariş verdim ama en erken cuma gelir, şimdi migrosa baktım Bonnie Alabalıklı yaş maması var sadece bir de Whiskas. Whiskas vermek istemiyorum, Bonnie de yerli markaymış bundan 4 5 paket alıp versem iki gün için zararı olur mu?

16 CEVAP

metmet

Loku_bey geçmiş yazılarımı okumadınız sanırım, yine teşekkürler