Kedim Zehirlendi Acı Acı Bağırıyor Acil Yardım

karanili

ARKADAŞLAR DÜN AKŞAM KEDİM BİRTANE KIRKAYAK İLE UĞRAŞIYORDU FARKEDİNCE HEMEN KIRKAYAĞI DIŞARI ATTIK DAHA SONRA HERŞEY NORMAL GİDİYORDU KEDİMLE OYNADIM ODA NEŞELİYDİ FELAN BİR KAÇ SAAT SONRA YATAĞINA YATIRDIM BENDE UYUDUM SABAH KALKTIĞIMDA YATAĞINDAN ÇIKMIŞ KAPININ ARKASINA GEÇMİŞ KIVRANIYORDU HEMEN VETERİNERE GÖTÜRDÜM DOKTOR NARKOZ VURDU SERUM VERDİ EVE GÖNDERDİ 5-6 SAAT NARKOZUN ETKİSİYLE GÖZLERİ AÇIK UYURKEN HIZLI VE BAYA GÜRÜLTÜLÜ NEFES ALIP VERİYORDU KEDİM BİRKAÇ SAAT ÖNCE ACI ACI MİYAVLAMAYA BAŞLADI VE KIVRANMALARI TEKRAR EDİYOR ÇOK ÜZÜLÜYORUM NE YAPMALIYIM DOKTOR BU GECEYİ ATLATIRSA 2-3 GÜNE KENDİNE GELİR DEDİ BACAĞINDA SERUM VAR YEMEK SU VERMELİMİYİM VE NASIL VEREBİLİRİM HAYVANDA TIK YOK GÖZLERİ AÇIOK ACI ACI MİYAVLIYOR YATTIĞI YERDE

19 CEVAP

Minnak53

Başka bir vetemi gittiniz yani böcek zehirlenmesi değil miymiş çok geçmiş olsun..

izzy

Şuan durumu nasıl?

Toscana

geçmiş olsun nasıl oldu inşAllah iyidir

Alfam

Son durum nedir?