Kedi Koruma Teli

merhaba bunu penceresine kedisini korumak için tel yaptırmayı düşünenleri bilgilendirmek için yazıyorum. balkonumuzun kapısında sineklik vardı ama kedim ordan kaçmayı öğrendi, o sinekliği 150 lira gibi bir fiyata yaptırmıştık. bende internetten kümes teli ile yapılan şeyleri gördüm ve nalburdan aldım metresi 20 liraydı 3 metre aldım büyük demire yetti ve artık çıkamıyor. dışarıyı orda oturup izleyebiliyor. birde sabitlemek için 40 tane plastik kelepçe aldım 20 liraydı. toplam maliyeti 80 lira oldu. bence sinekliklere boşa para vereceğinize bunu yaptırın hem daha güvenli hemde kediler yırtamıyor

3 CEVAP

AhsenAise

Hem ekonomik hem sağlam bende üç yıl önce yaptım ,çok memnunum

orhdoner

Çok güzel olmuş güle güle kullanın güzel ve ekonomik bir uygulama olmuş elinize sağlık 🙏

Anonymus297519

Çok güzel olmuş benim de sinekliklerim var ama bunu da yapacağım 💁🏻‍♀️Teşekkürler🙏🏻