Kedi Filesi Ankara

diablerose

tek balkon icin yaptirmayi dusunuyorum. nerde kaca yaptirabilirim. kışın yaptirsam daha mi uyguna gelir. yazın bizimle balkonda takılsın temiz hava alsın istiyorum. file yaptirinca rahatca salabilir miyim kediyi balkona.

1 CEVAP

duman_cat_world

Filenin sağlamlığından eminseniz, evet salabilirsiniz. Tabii yine de yanında durun tedbiri elden bırakmayalım :) Ankara’da değilim ancak kümes teli alıp kendiniz monte edebilirsiniz öyle yapanlar var çok daha az maliyetli oluyor değerlendirebilirsiniz :)