Buradan Alışveriş Yapanınız Var Mı?

Policlal

Her yerden zam gelmiş ve gelmeye devam edecek sanırım :( burada kedimin yediği yaş mamayı daha uyguna bulabildim. Buradan alışveriş yapmış olan varsa yazabilir mi? Teşekkürler

9 CEVAP

Esra_Pasa

Merhabalar.2 kez yapmış olduğum bir alışveriş deneyimim var.Gözünüz kapalı güvenip sipariş verebilirsiniz.Benim de iki tane bal evladım var .Tüm ihtiyaçlarını buradan tercih ediyorum.Sebebi de ürünler indirimli.Ürünler kaliteli.Hızlı teslimat yapiliyor.Özellikle son kullanma tarihleri en az 1 sene yani guvenle verin siparisinizi

altunsila

her şeye zam geldi gerçekten, farklı alternatif siteleri öğrenmek lazım. Soru cevapta aşağılara düşmesin diye yazıyorum. Umarım kulanan biri yorum girer

Policlal

Çok teşekkür ederim 🙏🏻
Bundan sonra tercih edeceğim ☺️

Lavinia17

alişveriş yapmadım ama daha çok kişinin görmesi için yorum yapiyorum :)
kediniz hangi marka yaş mamayi seviyor?

orhdoner

Ben yavrularıma schesir mama kullanıyorum suda haşlanmış olan serisinden onun dışında olanları yemiyorlar çok seviyorlar onu yazdığınız site için de teşekkür ederiz aklımızda olsun 🙏

Policlal

Teşekkür ederim yorumlarınıza 🙏🏻
Kedim, Reflex Plus Essential yiyor. En sevdiği pasifik ton balıklı olanı. Schesir, nutri pek çok temiz markayı denedik. Gurmeciğim bunu yemeyi tercih ediyor 😄

duman_cat_world

Reflex plus essential schesire rakip içeriği müthiş. Minik gurme ağzının tadını biliyor desenize :)❤

bu siteyi daha önce hiç duymadım, bir bilgim yok.

ben marka mama ile ama.zon prime dan alışveriş yapıyorum gayet güvenilir siteler, fiyatlar uygun. ama.zon prime olunca orijinallik şüphesi kalmıyor akılda :)

duman_cat_world

petlebiden de bir kez sipariş vermiştim buranın diğer sitelere nazaran daha pahalı olması nedeniyle indirim olmadıkça petlebiyi tercih edemeyeceğim sanırım :(

Policlal

Teşekkür ederiz :) siteyi deneyeceğiz bakalım haber veririm nasıl geldiğini 🙏🏻