Nutri Kuru Mamaları

Gimlihanim

Merhaba. Biliyorsunuz kızıma hareketleri sınırlı olduğu için tahıllı ve tahılsız iki mamayı karıştırarak veriyoruz. Bu yüzden yetişkinliğe geçtiğinde Acana Grasslands denemek istedik ilk olarak. Onun yanına tahıllı bir mama arayışına girdik. Nutri kuru mamaları da seçeneklerden biri. Ancak içeriği hakkında bilginize başvurmak istedim. Deneyen var mıdır? Sevdi mi kedisi? İçeriği güzel mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler 😊

6 CEVAP

duman_cat_world

içeriği sanabelleye çok benziyor ama nutri daha pahalı. ben olsam sanabelle tercih ederdim dolayısıyla. ancak mamaları karıştırmak pek doğru değil düşük tahıllı-tahılsız mamaları dönüşümlü kullanmak daha iyi olur sanki

Unabomberr

Aynı sebepten benimde baktığım bir mamaydı ama fiyatına göre içeriğine anlam veremedim. Tercihim somonlu olacakken içeriğine bakınca kümes hayvanı eti %16 iken taze somon %5 yazması hayalkırıklığı. Bunun yerine Exclusion balıklı tercih ederim daha iyi. Ha True İnstinct de kullanıp memnun kaldığım bir mama tavsiye edebilirim.

Lils

Gereksiz pahalı sanabelle ile çok benzer o içerikte.

Gimlihanim

@duman_cat_world evet pek doğru değilmiş. Ancak veterinerimiz bu şekilde önerdi. Yüksek proteinli ve tahılsız mamalar kızımda kabızlık yapıyor. O yüzden bu şekilde kullanıyoruz. Tekrar aşı için gittiğimizde soracağım bu konuyu. Çok teşekkürler cevabınız için 😊

Gimlihanim

@duman_cat_world evet pek doğru değilmiş. Ancak veterinerimiz bu şekilde önerdi. Yüksek proteinli ve tahılsız mamalar kızımda kabızlık yapıyor. O yüzden bu şekilde kullanıyoruz. Tekrar aşı için gittiğimizde soracağım bu konuyu. Çok teşekkürler cevabınız için 😊

Gimlihanim

@Lils @Unabomberr çok teşekkürler 🙏🏻 Sanabelle ve exclusion mamaları da inceleyeceğim 😊