Hepsini Birden Verebilmiyim Veya Nasıl Veriliyor Bilgisi Olan Varmıdır ?

Emrah1616

Hepsini birden verebilmiyim veya nasıl veriliyor bilgisi olan varmıdır ?

13 CEVAP

BusraLuti

Ben hepsini veriyorum o kadar seviyor ki bittikten sonra uzun bir sürede boş kabını yalıyor :)

teddybal

Ben hafta bir, ikisine bir paket paylaştırıyorum, ama hiç yetmiyor yine de doyamıyorlar, bir keresinde boş paketini attığım kapaklı mutfak çöpünü devirdiklerini ve bunu dipten bulup çıkardıklarını gördü bu gözler :')

diablerose

verin gitsin. sevmedigi direndigi macun varsa karistirip verin. ben tabakta veriorum. tabaktakini bitirdikce tupte kalandan biraz daha veriorum. hepsini tabaga sikarsam kokusu sonlara dogru ucuyor ve artiyor boşa gidiyo

duman_cat_world

ben 2 haftada bir tamamını veriyorum bu şekilde 1 paket (4 lü) bizi 2 ay götürüyor😊

duman_cat_world

en sevdiği yengeçli ile somonlu olanlar ❤

Warriorsans

Ben hepsini veriyorum hatta bi ara çok delirdi kıyamadım 2 paket verdim bıraksam bi 50 paket yer sanırım 😂 10 günde 1 paket verilebilir bence

Emrah1616

Cok saolun teşekkürler 😊

dilanbulent

Verebilirsiniz problem yok :)

Gimlihanim

Verin sorun olmaz. Çok seviyorlar. Haftada 3 kez falan veriyoruz biz.

orhdoner

Verebilirsiniz hepsini bir problem olacağını sanmıyorum

Palyaco

Üründe günde 1 tane tam verebilirsiniz ben 2 günde 1 tane veriyorum glukozaminli kolojenli olanı ton balıklı deniz tarakli ayda 2 paket bitiyor

hannnngggg

hafta da bir sadece pazar günü veriyorum bende 14 gr biseycik zaten iki yalamaya bitiyor

Mehmetneroo

Ben cuma yaş mama . Çarşamba günleri malt macunu cumartesi günleri de minik pudinglerden veriyorum.