Acill Kedimin Arka Patisindeki Tüyleri Dökülmüş

nilsuoztrk

Bugün tararken farkettim arka patisinin bir bölgesindeki tüyler dökülmüş telaşlandım sebebi nedir?
Fotoğraflar yüklenmediği için tekrar sormak zorunda kaldım

3 CEVAP

orhdoner

Alerji,egzama ya da mantar olabilir çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Veterinere görsel atarsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum herhangi birşey varsa geç olmadan tedaviye başlanır

nilsuoztrk

Çok moralim bozuldu ya gerçekten inşallah bişeyi yoktur

orhdoner

Bozmayın moralinizi Allah korusun kötü birşey değildir Allah ın izniyle bağışıklığını yüksek tutmaya çalışın daha çabuk atlatmasına yardımcı olur kefir ya da probiyotik yoğurt verebilirsiniz yiyorsa eğer en azından yardımcı olur ama siz götürün veterinere başka yerlerde de olmadan geç kalmayın bence tekrardan geçmiş olsun 🙏