Kedim Korkup Saklandı Yerinden Çıkmıyor

Merhaba

6 aylık british longhair kedim var, bugün apartmanda yapılan bir inşaatten çıkan sesten dolayı korkup saklanmış. Yaklaşık 3-4 saattir böyle. Ses bitti ama hala saklanıyor. Malt ile çekmeye çalıştım gelmedi kucağımda vermeye çalıştım yine yemedi. Bu 3-4 saat icinde kuma ya da mamaya gitmemiş. Nasıl bir yol izlemeliyim?

2 CEVAP

Üstüne gitmeyin fazla, sevmeye ya da yemek yedirmeye çalışmayın ortalık durulunca çıkar. Hiç müdahale etmeyin önünde sonunda çıkacak.

Palyaco

Fazla saat olmuş aslında 3 4 saat akşam karanlıkta çıkar bırakın gitmeyin ustune