Kedim Aşı Olduktan Sonra Yemek Yemiyor.

Doga_qwq

Nanaçi dün karma aşısını oldu. Dünden beri ağzından bir lokma geçmedi. Kuru mama yemiyor ıslak mama da yemiyor en sevdiği mamayı bile yemedi ve aşısını olduğundan beri bir halsizliği var yerinden kalkamıyor yürüyemiyor dokunduğumuzda miyavlıyor hemen bir yerleri acıyor sanırım. Su bile içmiyor yani. Bu normal mi? Yoksa Nanaçi hastalandı mı?

3 CEVAP

Gimlihanim

Kediden kediye değişebilir aşının etkileri. Benim kızımı o kadar sarsmamıştı. Ancak bu kadar sarsması biraz tuhaf geldi. Belki de ben hiç karşılaşmadığım için böyle bir durumla o yüzden garipsiyorumdur. Ama yerinizde olsam veterinerimizi arar sorardım. Durumu anlatırdım. Geçmiş olsun miniğe 😊

Doga_qwq

Veterinere yazdık ama cevap vermedi hayla ve teşekkür ederizz

Aşının yan etkileri maalesef bazılarına ağır geliyor. Aralıklarla yoklayın belki iştahı açılır. 1.5/2 günden fazla sürerse ve iyileşme olmazsa veterinere götürmekte fayda var