British Ciftlesme

Merhaba, erkek british kedim var bugun dişi british kedi evime geliyor evim 3 katlı sizce 1 katı full onlara mı bırakmalıyım yoksa bütün heryere izin mi vermeliyim sizce nelere dikkat etmeliyim

7 CEVAP

Üst kata ışıklı mışıklı renkli bi ortam hazırlayın. Ortam romantik değilse çiftleşmiyorlarmış. Arkaya cırcır böceği sesi ya da hanfendileri klasik seviyorsa moonlight sonata falan, siz halledersiniz.

teddybal

Bir bitmediniz ya..

Lils

Bu soruyu sorabileceğiniz en kötü yerlerden biri petlebi. Birazdan linç yiyebilirsiniz ki bazılarına ben de katılıyorum. Kedinizin british olması ile sorunun pek alakası yok ama 3 katta açık kalsın bence.

duman_cat_world

@Afedersinizamasakinm
An itibariyle kopmuş bulunmaktayım.... :D

Anonymus297519

Cins 2 kedinin çiftleştirilmesini doğru bulmuyorum, @lils haklı linç yiyebilirsiniz. 3 kat da açık kalsın .

sahraxfittiko

bence hiç doğru bir karar değil.

Baliminannesii

Ay Allah aşkına çiftleştirmeyin artık yaa lütfen