Çoçuklarım Kavga Ediyor

İki kedim çok şiddetli kavgalar etmeye başladılar. Birbirlerini yaladıktan sonra hemen kavgaya dönüyor ya da direkt kavgaya tutuşuyorlar. Evet oyun bu ama birbirlerini yaralıyorlar. Geçen büyük kedimin göz çapağı biriken yer yaralanmış 4 gün falan kanlı çapaktı. Şimdi de küçük kedimin kafası kocaman yara olmuş. İlk başta mantar mı diye korktum ama kuruyan sulu kanı temizleyince diş izlerini gördüm. Birbirlerini çok kıskanmaya başladılar. Küçük kedim de büyüğü darlıyor muhtemelen o da sert çıkıyor. Ne yapıcam bilmiyorum. Önce mantar gibi mi kavga mı onu sormak istiyorum. Bu kavgaları ne yapabilirim onu sorayım bir de evde bepanthen, madecassol, silverdin ve dr. Animal var nasıl iyileştirebilirim

6 CEVAP

duman_cat_world

dr animal ile temizleyebilirsiniz, geçmiş olsun 🙏

Eşekler... Dr animal+madecassol bir haftada halleder bu yarayı. Mantar gibi durmuyor. Kavga etmelerini nasıl önlersiniz hiç bilmiyorum, tecrübem yok:(

Anonymus297519

Merhaba kabuk bağlarsa yaralar terramicyn deri kremi sürebilirsiniz baya şiddetli kavga etmişler çok geçmiş olsun 🙏🏻

teddybal

Dr.animal ile temizleyip, terramicyn sürün(her eczanede bulunuyor)
Çok geçmiş olsun.

Bir de şişmiş orası kocaman tüm kuvvetiyle ısırmış galiba

Teşekkür ederim dediğiniz kreme de bakayım.