Yavru Kedi Mama Önerisi

Elaaaa345

Şu an proplan junior kullanıyorum fakat pek memnun değilim. Acana ve N&D arasında kaldım. Sizce hangisinin alayım ya da kullandığınız ve önerebileciğiniz mama var mı?

6 CEVAP

citirbebegim

Aslında hangi mamayı önersek belki size iyi gelmeyecek. Mesela ben acana first feast öneriyordum herkese. Şimdi 2 haftadır süren ishal sorunumuz var. Evet tüylerini inanılmaz güzel parlattı ama iyi gelmedi. Bize iyi gelen size gelmeyebilir.

simbakedi

ben nd de kullandim acana da, ikisinden de cok memnun kaldim. ama @citirbebegim’in dedigi gibi iyi gelip gelmeyecegi size kalmis. ikisi arasindan acana oneririm ama benim daha cok guvendigim bir marka. gecisi uzun tutmanizi oneririm cunku proplan tahilli acana tahilsiz bir mama

teddybal

Acana First Feast(bununla geçiş yapıp sonra All Life Stages ibareli mamalarla devam edebilirsiniz), Nd Ocean, Fitmin, Bozita, Sanabelle.
Kendi fikrimce en iyi olandan başlayarak tercih sırama göre en güvenilir bulduğum kitten mamaları yazdım, hepsini kendi kedilerime de kullanırım. Acana ve Nd fiyatları pahalı, Fitmin 10kg 500 civarı, Bozita ve Sanabelle 10kg 400 civarı bulunabiliyor. Zamlarla ne olur bilemiyorum ama.

Loku_bey

Bence royal canın yavru kediler için olanı önerliyor.Ama acana da iyi marka karar sana kalmış.

Lils

Acana

orhdoner

Acana çok iyi bir mama normal de ama belki sizin kedinize iyi gelmeyebilir deneyip görmeniz lazım kedinize iyi gelip gelmediğine bakıp karar verebilirsiniz ben hem Nd hem acana kullandım ikisi de iyi içeriği güzel mamalar ama bünyesine bağlı kedinizin iyi gelip gelmeyeceği vücut tepkilerinden anlaşılacaktır umarım güzel bir mama bulursunuz 🙏☺️