Gingivit Sorunu

Kurta057

VETERİNERİMZ İMMUN 44 ÖNERDİ BAĞIŞIKLIĞI YÜKSELTMEK İÇİN AYNI ZAMANDA DR ANİMAL SPREYİNİ VERDİ DAHA ÖNCE DE ANDOREX SPREY KULLANMIŞTIM DAHA ÖNCE İMMUN 44 KULLANAN SONUÇLARINI YAZABİLİR Mİ

3 CEVAP

Superisi814

Aynı dert bizim sıpalarda da yayılıyor..Bilgi amaçlı takipte kalıyım.

Szrcanx

Gingivit kara bela gibi bir şey bende uzun zamandır bir çok ilaç tedavi gördü arada hala kızarıklık oluyor dişinde

septikbaykus

immun 44 güzel ürün. Birde alabilirsen vedavet lactaferon al. Hem bağırsak florası hem bağışıklık güçlensin.

Gingivit tek başına diş eti yangısı değil kimse bunu unutmasın. Altında ciddi sebepler olabiliyor