Kedi Kısırlaştırması

Anonymus297519

Merhaba 5. Ayına girmiş kızım var. Kalçası kırık olduğu için ameliyat olacak bu ameliyatla beraber kısırlaştırılabilir mi yada 5. Ayında kısırlaştırabilir miyim? çünkü ameliyat olduktan sonra kızgınlık döneminde daha çok stres olsun istemiyorum, veterinerimize soracağım ama buraya da danışmak istedim.

4 CEVAP

orhdoner

Allah şifa versin tekrardan umarım sağlığına kavuşur tez zamanda eğer hekiminiz uygun görürse belki olur ben de bilemedim şimdi estetik dikiş yapılırsa en azından daha rahat geçirmiş olur diye düşünüyorum. Diğer kırık ameliyatınız da inşallah çok başarılı geçer 🙏

Anonymus297519

Amin çok teşekkür ederim ❤️🙏🏻

AhsenAise

Aslında bir kez narkoz ,bir kez tetkik ve operasyon stresi yaşayacağı için daha mantıklı bir seçenek iki operasyonu birden olması ,ama tabiiki hekiminiz sizi doğru yönlendirecek kişi ,şimdiden çok geçmiş olsun dilerim

orhdoner

🥰❤️🙏