Kedim Bensiz Duramıyor

Durukzlok

Merhabalar kedimi evde tek asla bırakamıyorum evde olmadığımda çoğu saatini uyuyarak geçirip mamasını bile zor yiyormuş evde ailem olmasına rağmen beni arıyormuş hâl böyle olunca en ufak bir yere bile gidemiyorum kapıyı kapattığım anda miyavlamaya başlıyor bu durumu nasıl aşabilirim?

9 CEVAP

theyusra

benimki de aynıydı, ben evde yokken ağzına ne mama ne su sokuyordu sonra yavaş yavaş alıştı. büyüyorlar be :')

septikbaykus

Yavru mu bu bahsi geçen kedi ?

Durukzlok

@septikbaykus
Henüz 8 aylık

putmeinatrance

Bu durumdan ben de muzdaribim sizi annesi olarak görüyor çok bağlı olduğu belli zamanla azalacağını düşünüyorum belki ikinci bir kedi bile alınabilir siz olmadığınızda vakit geçirecek arkadaşı olmuş olur hem

septikbaykus

  1. bir kedi güzel çözüm olabilir.

ek olarak ailen sen yokken üstüne düşerse en azından ilgi gördüğü ve sevildiği birisi olur. hatta satar bile seni :D

yapamıyorlarsa ikinci kedi ama

blue_hpood

fazla üzerine düşmeyin, diğerleri de besleyip oynatsın, bu şekilde sizi de hapsediyor.

diablerose

ikinci bi kedi tam tersi kiskancliga da sebep olabilir. düşkünlüğü normal. bnmki de bana cok duskun, eve gelince kosa kosa yanima gelip yanimda yoremde uyuyor. bunlar cok uykucu canlilar.

Mehmetneroo

Evet Nero da öyle kendisi yüzünden işimi bıraktım bir kaç ay büyüyene kadar böyle başında durucam yoksa ne yemek yiyo ne su içiyo

Evdekiler biraz daha ilgi gösterirse sorunun bir nebze çözüleceğini düşünüyorum. Düşünsenize kedisiniz ve evde sizinle ilgilenen tek bir kişi var, yokluğu tabii ki kriz yaratır.