True İnstinct Kedi Maması

Nursen06

True instinct kedi maması piyasadan kaldırılıyor mu arkadaşlar natures variety markasını aldım kedim instinct yediği gibi yemiyor içerik olarak mama da farklı aynı firma ama içerikleri farklı bilgisi olan varsa aydınlatabilirmi

3 CEVAP

septikbaykus

Değiştirdiler. Artık aynı içeriği bulamazsın

theyusra

içeriğini değiştirdiler ve şu anki daha güzel ama kediniz yemiyorsa alışık olmadığından olabilir biraz bekleyin derim.

duman_cat_world

İçeriği ve markanın adını değiştirdiler artık True Instinct yok. Keşke olsaydı çünkü Natures Variety çok pahalı :( Instinct daha ucuzdu deneyebilirdim.

Ancak natures variety gerçekten şahane bir mama fiyatı sorun değilse kullanabileceğiniz en iyi mamalardan🤩