Kedide İç Parazit Olduğu Sadece Beyaz Kurtçuk Olunca Mı Anlaşılır?

citirbebegim

Bu bitmek bileyen ishal için aklıma iç parazit geliyor küçük bir ihtimal. Aşıları var ama bazı yerlerde aşı olmasına rağmen parazit olacağı yazıyor. Hiç dışkısında görmedim beyaz beyaz şeyler ama bir ihtimal olabilir mi?

18 CEVAP

citirbebegim

Yok ben brit hiç kullanmadım. Acana kullanıyordum sorun oldu sanabelleye geçtik sorun hala devam ediyor. Yarın veterinere gideceğim büyüm ihtimal proplan mamaya geçeceğiz.

Melike0nur

Yine mi karistirdim 🤦 çok brit ishal şikayeti okudum ondan sanırım.
Geçmiş olsun tekrar 🙏

ailur0phile

Ağız kokusu, 3. Göz kapağının belli olması, karın sisiligi, gaz, ishal, halsizlik iç parazit belirtilerinden bazıları