Uygun-Orta Fiyatlı Mama Önerisi?

rmysx_

Kedim küçüklüğünden beri royal canin mamasını yiyor fakat bu aralar eskiye göre daha çok yediği için maması hemen bitiyor ve mamanında fiyatı pek uygun sayılmaz. Önerebileceğiniz orta fiyatlı mamalar var mı?

8 CEVAP

citirbebegim

Sanabelle trendylda çok uyguna geliyor. İçeriği fena değil. Aynı şekilde bozita mamada öyle.

duman_cat_world

Sanabelle veya brit care olabilir içerikleri gayet güzel uygun fiyatlı. Yalnız tahıllı mamadan düşük tahıllıya veya tahılsıza geçiyorsanız geçişi 2 haftaya yaymalısınız.

eskaselim

Purina Friskies

metmet

Ben de Bozita diyeceğim, 10kg kullandım yavru kedime çok memnun kaldım, fiyatı da uygun büyük paket alınca.

orhdoner

Bozita,sanabelle ya da obivan selection serisine bakabilirsiniz umarım kedinize uygun bir mama bulursunuz sağlıklı günler dilerim 🙏

Loku_bey

Mystic, laVital ,molly, mycat,sanabella güzel bildiğim markalar fiyatları da uygun

eskaselim

Purina Friskies

beyzathemoc1

bozita sanabelle brit care
bunun bi altı da felicia içeriğinde et yok ama benim kedilerime iyi gelmişti ek gıdayla desteklendiği sürece sorun olmaz