Kedimde Pire Var

Scottishthor

Kedim 2 gün önce iç dış parazitini oldu bugün üstünde 1 tane pire gördüm ne yapmalıyım?

3 CEVAP

Loku_bey

2 günde tamamen bitmeyebilir zamanla azalır.Ama pire bulunan bir yerde durduysa veya başks kediyle temas kurduysa pire bulaşmış olabilir.Birkaç güne bence hiç kalmaz.

ailur0phile

Pire bir tane olmaz. Belki başka bir şeydir. Böcek vs. Vet hekime gidin ikinci doz olsun pire ise. Onlar zaten anlar

oykuyildiz

Döküyordur şuan . Bir kaç gün sonra banyo yaptırıp tarayın rahatlasın benim kediminde olmuştu vücudunu kontrol edin bazıları aşıdan sonra vücutta ölüyor kalıyor zaten elinizle hissediyorsunuz .