Vanpy Sıvı Ödül Gelmiş Herkesin Bilgisine

Palyaco

Sonunda vanpy sıvı ödül gelmiş herkese bilgi vermek istedim

10 CEVAP

duman_cat_world

İnanmıyorum, bugünü günlüklerinize yazın "Sonunda petlebi’ye wanpy ödül maması geldii" diye :)

Şaka bir yana mamamızı sipariş ederken alacağım tabii o zamana kalırsa :)

simbakedi

bari bu zamlanmasaymis…

Palyaco

Bunuda zam gelmiş 25 adet aldım bugün Bayadır bekliyordum

Palyaco

Yılbaşından sonra fena zam gelicek urunlere

Palyaco

Birde bugün dikkatimi çekti 169 olmuş ücretsiz kargo

orhdoner

Teşekkür ederiz 🙏

duman_cat_world

25 adet mi aldınız bu iki yıl gider size :) Bayağı iyi stok olmuş palyaco 🙈

duman_cat_world

Meo daha pahalı ya... Wanpy 5 li paket 18 lira Meo 4 lü paket 20 lira

Why they are so expensive whyy :(

hannnngggg

of ya sabah sipariş oluşturmuştum sokaktaki canlılar icin mama siparişi vermiştim kargoya verilmiş 😢

duman_cat_world

@hannnngggg
Sizdeki şans bendekinden :) Artık bir dahaki sefere, tabii kalırsa🥲