Kisir Kedi İcin Tuy Dokumune İyi Gelecek Mama

vildancansiz

merhaba neredeyse 2 yasinda kisir disi kedim var felicia almistim butceme uygun diye mamadan dolayi mi bilmiyorum ama asiri tuy dokuyor ve sadece tuy dokme mevsiminde degil aylardir cok tuy dokuyor ayni zamanda mamanin dibini kirintilarini yani yemiyor mama onerir misiniz lutfen bir turlu karar veremiyorum butceyi biraz asabilirim gibi brit care ya da sanabelle mesela? nasillar?

6 CEVAP

Sedabekir

Brit care çoğu kediyi ishal yapıyor yazmıştı burada çoğu kişi denemek lazım sanabelle güzel ben Exclusion kullanıyorum bütçenize uyarsa trndylda satıcıyı takip edince kuponda geliyor bakabilirsiniz

duman_cat_world

Valla bu işler deneme yanılma. Bir kediye muazzam yarayan mama, diğer kediyi kusturabiliyor. Her kedinin bünyesi insanlar gibi farklı. O kadar basit canlılar değiller yani.

Sanabelle iyi bir seçenek👆

simbakedi

sanabelle daha iyi bir secenek olabilir. brit care daha iyi icerikli ama cok ishal sikayeti var bu riski alarak butcenizi zorlayin istemem. ama tuy dokumu zaten dogru mamayi bulmayla alakali cok iyi kalite bir mama da alsaniz bu sorunu yasayabilirsiniz. sanabelle ya da ayni bantlardaki hills de olabilir ama ilk tercihinizi sanabelleden yana kullanin derim. ayrica tuy toplama eldivenleri de cok ise yariyor tuyleri toplamada a mazondan almistim cok memnun kaldim ben. bir de mamanin dibini yemiyor demissiniz. az az sık sık besleyin derim. uzun sure tabakta kalan mamalari yemeyi tercih etmiyorlar genelde

orhdoner

Bozita,sanabelle veya obivan selection serisine bakabilirsiniz içeriği güzel mamalar umarım iyi gelcek mama bulursunuz 🙏

Palyaco

Exclision nd kinoa serisi özel seri

oykuyildiz

Proplan iyi gelir birde gimcat malt