Yavru Kedinin Kafasındaki Şişlik

ok16

Dişi kedimin 3 tane yavrusu oldu. Yaklaşık 7 haftalıklar ve sağlıkları, beslenmeleri, kiloları gayet yerinde.

3 CEVAP

ok16

Yalnışlıkla göndere tıkladım o yüzden buradan devam ediyorum. Geçen gün kedilerimden birinin kafasında şişlik gibi yumrular olduğunu fark ettim. Kardeşler bol bol boğuşuyor o yüzden olabileceğini düşündüm ama diğerlerinde hiç yok. Annesi bazen yakalayıp "dövüyor" belki o olabilir. Cuma güni veterinere götüreceğim. Öncesinde sormak istedim. Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.Bağlantı (Link) açıklamasını girin

orhdoner

Sanki bana pati izi yani yolunmuş gibi geldi kavga sırasında ama gene veterinere götürmek daha iyi olur. Hepsinin ömrü sağlıklı huzurlu uzun olur inşallah 🙏

edadnmzr

Bence de pati izi gibi durmuş şişkinlikle birlikte tüy dökülmesi de olmuş anlayamadım pek