Bozita Marka Mama Nereden Bulurum

denizz01

merhabalar ben bozita marka mama almak istiyordum ancak yaşadığım yerde hiç bulamadım istediğim markaları mecburen başka bir marka aldım açık mama pous kitten adı hiç duymadım açıkçası ve korktum da verirken kötü bir etkisi olur mu acaba istemeden çok fazla mama değiştirdim bozitanın da önce az olanından alıp tadına bakmasını sonra büyükten almak istiyorum ama asla hiçbir yerde bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz nerede bulabilirim bu markayı

7 CEVAP

orhdoner

Merhaba markama ma sitesinde bulabilirsiniz küçük paketler mevcut orda

Palyaco

Marka.mama. pet.burada pezz.shop

Warriorsans

Marka mama sitesinden alabilirsiniz güvenilir bir site

gizemdr

marka mama ve amaz*ndan aldım ben

incirreis

ben de geçen ay p e t t z s h o p sitesinden aldım. orijinal ürün.

duman_cat_world

Marka mama’da gayet uygun bir fiyata satılıyor. Marka mama zaten güvenilir online pet shop ben de alışveriş yapıyorum oradan 🙏

duman_cat_world

A.mazon prime da güvenilir zaten orijinal ürünler.