Köpek Maması Öneri

yumiyumiyum

Merhaba 12 kilosu 250-300 olan yetişkin köpek maması önerir misiniz

6 CEVAP

Aleynademirtas

Mystic var 15 kg 300 e yakın içeriği güzel ama ben kullanmadım kullanıp beğenenler de var beğenmeyenlerde bir bakabilirsiniz

yumiyumiyum

Onu kullandım ama severek yemedi maalesef teşekkürlerr

zibityus

n&d nin 15 kg lık maması var, öneririm. 15 kg 463 tl şurada: https://www.***.com/urun/nd-tavuklu-dusuk-tahilli-orta-ve-buyuk-irk-yetiskin-kopek-mamasi-12-3-kg-1446126?magaza=kuzeypazarlama&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel. (12 kg ı 370 tl ye denk geliyor)

zibityus

link çıkmamış n&d 15 kg köpek maması yazarak araştırabilirsiniz

zibityus

*** de var

zibityus

n 11 de var