Veteriner Değiştirmek

hannnngggg

sık sık veteriner değiştirmek hakkında ne düşünüyorsunuz? veterinerizle ne kadar suredir berabersiniz şöyle oturduğum eve bir otobüsle gidilebilecek veterinere gidiyordum karma 2 aşısını yapacakları zaman kuduz aşısı yapmışlardı ellerinde karnesi oldugu halde daha sonra öğrendim ki sıralamada değişiklik olabiliyormuş ama bu bende hep bir güvensizlik olarak kaldı daha sonra tekrar gittim oraya fakat kısırlastırmak icin güvenmedim ve evime cook uzak bir klinikte kısırlastırdım çokta memnun kaldım ama her zaman oraya gitme gibi bir durumum yok tekrar eski veterinerime gitmeye de utanıyorum orada kısırlastırmadıgım icin sizce bu utanılacak birsey mi mesela geçen parazit icin damlayı da başka veterinerden aldım yolumun üzerindeydi karnesinde sürekli farklı veteriner kaşeleri bulunuyor farklı veterinerler denemek mi yoksa bir veteriner hekime sabit kalmak mı daha iyi mesela o veterinerin tam donanımlı güzel baktığını nasıl anlayacağım ve veterinere ne sıklıkla gidiyorsunuz genel muayeneye gidiyor musunuz yoksa aşı olacağı zaman mı gidiyorsunuz aşıları yılda bir kez oluyor parazit tedavisini evde kendimizin yaptığını düşünürsek farklı aylarda arada belirli bir zaman oluyor o sürede hasta olmasa muayene olmasına gerek var mı

16 CEVAP

hannnngggg

duman_cat_world artemiiis 💖bana gerçekten çok uzak şehrin diğer ucunda gibi benim için box la olmuyor çok ağır geliyor taşıyamıyorum onu geçtim yolda stres oluyor hem otobüse binmem hem metroya binmem gerekiyor yoksa artemis için iste bu aradığım klinik derdim