Kedime Mama Kum Vitamin İhtiyacı

merhaba ben bir öğrenciyim ve mars adında bir kedim var ama mama kum vitamin vb şeyleri karşılamakta zorlanıyorum bana yardımcı
olma şansınız var mı?

4 CEVAP

duman_cat_world

Nasıl yardımcı olalım? Yani uygun fiyatlı ürün mü önerelim, orayı tam anlayamadım.

Uygun fiyatlı mamalar: Mystic, felicia, pro choice.

Uygun fiyatlı kumlar:
Lindocat, proline, magicsand

Uygun fiyatlı maltlar:
Vets plus, trixie, zoovital

Uygun fiyatlı yaş mamalar: Vets plus, gimcat, felicia konserveleri

Bunlar temel şeyler, bunları almanız yeterli. Ödül maması vs pek gerekli değil.

Ayrıca uygun fiyatlı vitamin olarak vets plus önerebilirim gayet güzeldir🥰

orhdoner

Arkadaş mama kum gibi ihtiyaçları bizden istemiş yani alabilecek olan varmı diye ben yanlış anlamadıysam eğer

eğer yardım etme şansınız varsa benim için çok güzel olur çünkü bir öğrenciyim ve çok zor elime para geçiyor lütfen beni yanlış anlayamyın ama çok ihtiyacım var

citirbebegim

Haftaya 2 kg mama gelecek, sana gönderebilirim gerçekten ihtiyacın varsa.