N&D Tavuklu Narlı Yavru Kedi Maması

alicebrown

n&d nin tavuklu narlı yavru kedi mamasının kullananlar düşüncelerini yazarsa sevinirim

9 CEVAP

simbakedi

ben kullandim kedim cok severek yedi. nd genel olarak kedime yaradi benim valla. ama nd ocean kitteni daha cok seviyordu. yani tavuklu narli 9/10 ise ocean kitten 11/10 falandi

theyusra

aynısını yaş mama olarak almıştım, ilk defa bir yaş mamaya burun kıvırdı ve o zaman meyve sevmediğini anladım. sizin de kediniz meyve sevmiyorsa elinizde kalabilir ama öteki türlü güzel bir mama, ilk önce tester alma imkanınız varsa daha rahat edersiniz.

buketguven

güzel bir mama ama benim kedim pek severek yemedi. Royal canin kitten kullanıyorum onu daha çok seviyor

septikbaykus

Delirmiş gibi yiyordu. Kokusu aldığı an atlıyordu üstüme. Ama işte alerji sorunu yaşadık. Mamadan mı değilmi çok emin değilim. Ben mamadan olduğunu düşündüm

duman_cat_world

N&D tavuklu narlı tahılsız mamayı kullandım kedim çok severek tüketiyordu😋 Ancak kullandığım yavru modeli değil, kısır modeliydi. İçeriğini de gayet beğeniyorum. İshal, kusma, hazmedememe vb bir problemimiz olmadı çok şükür💙🌸 Biz çok memnun kaldık, tavsiye ederim.

Yalnız tavuklu narlı yerine ocean serisinden morina balıklı yavru kedi mamasını alabilme şansınız varsa onu alın. Kedimin denediği tüm mamalar arasında en sevdiğidir tahtını kimseye kaptırmadı henüz😋😎 Hatta o kadar seviyordu ki ödül maması niyetine bile veriyordum. İçeriği de daha güzel🌸

Sakizzz2

Ben de kullandım kedim de bayılarak yedi tüyleri de çok güzel olmuştu ama bu ara fiyatları aşırı derece arttı artık bütçem yetmiyor proplan a geçtim onda çok uygun değil ama biraz daha aşağıda ama onu da severek yiyor tüyleri de hala güzel minik kuşumun

SudeFarmina

N&D içerisinde; N&D Prime Tavuk & Nar Kitten ve N&D Ocean Morina Balığı & Karides & Balkabağı & Kavun Kitten olmak üzere 2 çeşit yavru kedi maması bulunmaktadır. Besleyicilik açısından bir fark bulunmamakla birlikte, karakteristik damak zevkleri bulunması sebebiyle patili dostunuzun damak zevkine göre seçim gerçekleştirebilirsiniz. İlk kullanımlarda mutlaka 1,5 kg'lık paket alarak denemeli ve mama geçişini en az 10 gün olacak şekilde kademeli olarak gerçekleştirmelisiniz. Özellikle yavrularda sindirim sisteminin gelişme aşamasında olması sebebiyle doğru mama geçişi son derece önemli. Daha detaylı bilgi ve doğru mama seçimi için bit.ly/3kMAmPT bağlantısı üzerinden beslenme desteği talebi oluşturabilirsiniz.

altunsila

Ben kullandım, şimdi de kısır versiyonuyla devam ediyorum. Kedime de yaradı, tadını da seviyor. İçeriği güzel bir mama zaten. Ama her mama her kediye iyi gelmiyor ne yazık ki. Kedinizin vücut yapısına damak tadına bağğlı. İçeriği güzel olduğu için deneyebilirsiniz, kedinizi gözlemleyip duruma göre devam eder veya değiştirirsiniz.

Palyaco

Ben pek tavsiye etmem nd artık iyi deyil cok şikayet var