Yavru Kedimde Geçmeyen Pire Sorunu

Fistikliokum

kedim eve geldiginde daha 45 gunluk oldugu icin disparazit yaptirmamistik, pireleri varmis, 2aylik olunca disparaziti yapildi, disparazit yapilali 2hafta oldu. ama hala uzerinde pireler geziyor, parazit damlasindan ne kadar sure sonra tamammen pireler yok olur, 2 haftadir hala uzerinde pire olmasi normal mi

16 CEVAP

Palyaco

Evi ilaçlaması lazim bizdede oldu evi ilaçlarımı kedimi veterinere götürüp ilaç uglulandi iç dış parazit 1 saat eve girmedim sonra havalandırdım 30 dakika sonra kedimi eve getirdim suan tertemiz