Köpeklerinizin Sevdiği Ve Sevmediği Mamalar

End_19

Bu başlığı kediler için gördüm bizde köpekler için yapalım istedim.
Maltese cinsi köpeğim
Sevmedikleri;
Proplan somonlu,
Brit care tahılsız geyikli,
Brit care tahılsız somonlu
Sevdikleri;
Nd balkabaklı kuzulu tahılsız,
Felicia somonlu,
Bravery somonlu

6 CEVAP

End_19

Sevdiği mamalara ekleme yapmam lazım;
Brit care patates somonlu pupy olanı

End_19

Proplan bizimkinin en sevmediği olmuştu malesef

Benim köpekler Econature goody ekmek börek elma armut herşeyi yiyorlar av köpeği ve retvover tam yazılışı bilmiyorum yani biz anca doyuruyoruz

End_19

Bizim kide sebze, meyve, kuruyemiş, çubuk kraker hastası ama biz pek vermemek için direniyoruz yoksa kuru mama yemeyi bırakıyor hemen 😂

Aleynademirtas

Çok güzel olmuş biz köpek dostları için 🐶
Biz 2 aldır pro plan somonlu pirinçli kullanıyoruz severek yiyor başka mamada kullanmadık zaten

Aleynademirtas

Aynen benim oğlumda elma delisi elma için her şeyi bırakıyor geçen yumurta verdim yemedi ilk defa sevmediği bir şeyle karşılaşınca şaşırdım 😅