Malt, Vitamin

Golge_Hera

Kedim için malt almak istiyorum. Araştırdığımda birkaç marka buldum ancak hangisini almalıyım karar veremedim. Siz hangi marka maltı öneriyorsunuz? Bir de vitamin başlamalı mıyım başlamalıysam yine önerilerinizi bekliyorum.( Kedim 6 aylık)

8 CEVAP

Gimlihanim

Biz Gimcat kullanıyoruz. Mamamız iyi olduğu için günde nohut tanesi kadar kullanıyoruz ikisini de. Mamanız iyiyse aslında multivitamin gerek olmayabiliyormuş. Ancak bizim veterinerimiz kullanmamızı önerdi.

Anonymus297519

Ben trixie kullanıyorum gimcat da iyi bu konuda diye biliyorum vitamine ihtiyacı var ise verebilirsin. Maması kaliteli ise gerek olacağını düşünmüyorum, ben kedime multivitamin kullandım çünkü anne sütü içememişti. Multivitamin olarak gimcat öneririm veya balık yağı kullanın.

Warriorsans

Biofeline vetsplus trixie gimcat zoovital gibi markaların maltları başarılı. Tavsiyem en ucuzundan almanız ve kedinizin sevme durumuna göre yüksek fiyata göre gitmeniz çünkü hepsi hemen hemen aynı. Ben indirimde buldukça alıyorum şuan elimde biofeline gimcat ve vetsplus markalarının malt ve çeşitli vitaminleri var kedim seçici değil hepsi için deliriyor dönüşümlü olarak veriyorum hepsinden ayrıca gimcat markasının tablet şeklinde malt ve vitaminleri de başarılı

duman_cat_world

Malt olarak vets plus ve trixie uygun fiyatlı ve gayet de iş görüyor👆 Bunun dışında biofeline önerebilirim, çoğu kedi tadını seviyor.

Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Ona göre vitamin kullanmanız doğru olur mu, cevap verebiliriz🙏

Anonymus297519

Ben trixie kullanıyorum gimcat da iyi bu konuda diye biliyorum vitamine ihtiyacı var ise verebilirsin. Maması kaliteli ise gerek olacağını düşünmüyorum, ben kedime multivitamin kullandım çünkü anne sütü içememişti. Multivitamin olarak gimcat öneririm veya balık yağı kullanın.

Golge_Hera

Proplan yavru kedi maması kullanıyoruz. Kedim bir süre önce ayağını kırdı sargıya falan alındı o dönem yemek yemesi çok azaldı. Şimdi iyileşti yemek yemesi de düzeldi ancak kilosu çok yavaş artıyor biraz zayıf kaldı. Yemesine rağmen zayıf kalması mamadan mı hareketli olmasından mı emin değiliz.

Anonymus297519

Çok geçmiş olsun vitamin veya balık yağı kullanın 🙏🏻

Canimyavrum

Gimget ve veto mune kullaniyorum.