Otomatik Mama Kabı

Merhaba arkadaşlar, kedim gastrit nedeniyle öğünlü mama yiyor. Veteriner hekimimizin önerisiyle az ve sık beslenmesi gerekli. Uzaktan yönetilen, telefon bağlantılı otomatik mama kabı kullanan arkadaşlar var mıdır? Öneride bulunursanız çok sevinirim.

15 CEVAP

Ozge00

Fiyatları çok pahalı sanmam ki kullanan olsun burda jeishsb. İnanılır gibi değil cidden bin TL iki bin TL nedir. Ben YouTuber Meryem Canın kedi videosunda görmüştüm ses kaydetme özelliği ve kamera özelliği bile vardı. Güzel teknoloji fakat para yok. O videoyu da izleyebilirsiniz hangi marka olduğunu unuttum.

teddybal

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/trixie-kedi-ve-kopek-zaman-ayarli-otomatik-mama-kabi-300ml.html

Bunu birkaç videoda görmüştüm YouTube'da bulabilirsem ararım linkleri. Kaç öğün verecekseniz aradaki saat farkını ayarlıyorsunuz o saatlerde açılıyor, aradığınız gibi tam sanırım.

theyusra

xiaomi'nin böyle bir şeyi vardı sanırım bakabilirsiniz.

duman_cat_world

Kullanmıyorum ve pek bilgim yok. Postunuz üste çıksın diye bu yorumu yazıyorum🐾

teddybal

atarım*

teddybal

Buldum, bu videoda 13:02 de başlıyor ilgili ürün kısmı, hatta petlebi'den almışlar onlar da:) Umarım işinize yarar, başka marka bilmiyorum malesef.

https://youtu.be/nObdIx7hHZc

Bu arada geçmiş olsun, iyi olur kediniz umarım.

Merhaba teddybal, öneriniz için çok teşekkür ederim. Tam olarak bu değil aradığım. Benim istediğim otomatik mama kabı biraz daha gelişmiş bir şey, yani telefondan öğünleri ve saatleri yönetebileyim istiyorum.

teddybal

************'da otomatik mama kapları diyince tarif ettiğiniz gibi seçenekler çıkıyor bir bakın isterseniz.

https://www.h e p s i b u r a d a.com/ozel-beslenme-kaplari-servisler-c-24003293?sayfa=2

teddybal

*'lı yerler h epsiburada olacak.
Linki attım direk çıkıyor ordan. Umarım bulursunuz aradığınız gibi bir şey.

pinarcaya

Benim kedimin kabi otomatik mama kabi. Ama telefonla baglantisi yok. Saatlerini manuel bir defa ayarladim. Her gun ayni saatlerde mama yiyor. Cok da memnunum.

Ozge00

https://www.instagram.com/reel/CUrsJhgo4Ds/?utm_medium=copy_link

Gezerken böyle bir videoya denk geldim didjhd bence herkes görmeli

istediğiniz gibi bir model bulabildiniz mi acaba?

Kullanmıyorum ve pek bilgim yok. Postunuz üste çıksın diye bu yorumu yazıyorum🐾

çok teşekkür ederim.

**cevaplarınız için çok teşekkür ederim. İnternetteki modelleri araştırdım ancak kullanıp da memnun olanlar varsa diye sormak istemiştim. Model çeşitliliği çok fazla.

Ben de Xiaomi veya S-Link markalarını gördüm, yorumlarda olumsuz birkaç özellik yazılmış kararsız kaldım acaba kullanan çıkar mı bu sitede?**

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Tekrar araştıracağım.

Merhaba Ozge00, tam istediğim bu videodaki gibi bir mama kabı ama maalesef henüz bulamadım. Bulduklarımın da yorumlarını okuyorum ancak tatmin edici bir yorumu olan marka bulamadım, çok da pahalı olunca haliyle güvenip getirtemedim. Hâlâ arayıştayım.🥺