Mama Hediye Ediyorum

septikbaykus

Selam millet.

Petlebini yolladığı mamalardan olan brit care i hediye edeceğim. Benim kendisi ile aram yok :) istanbul anadolu yakasında oturan ve durumu olmayan / öğrenci olan herhangi birine hediye edebilirim.

İhtiyacı olanlar yazabilir. Petlebiye ayrıca tekrar teşekkür ederim

Not: Görsel Sitedeki citirbebeğim üyesinden alıntıdır fotoğraf çekemiyorum telefonum bozuk.

8 CEVAP

Warriorsans

Çok düşüncelisiniz bende bize gelen paketi sokak hayvanları için kullandım bizim buralarda hayvanları düşünen tek bir kişi yok yüzlerce sokak hayvanına bakıyorum belki sizde o şekilde yapabilirsiniz eğer verecek birini bulamazsanız

missAybuke

Böyle tok yürekli insanları çok seviyorum. Çok düşünceli bir hareket, inşallah maddi anlamda darda olan bir arkadaşımız nasiplenir çok incesiniz 🤞

ezgiyilmazzz

ne kadar düşüncelisiniz :)

duman_cat_world

Benim ihtiyacım yok çok şükür zaten İstanbul Anadolu yakasında değilim. Sokak hayvanları için veya kendi kedisi için acil mamaya ihtiyacı olan bir arkadaşa nasip olursa çok iyi olur🙏🥰

orhdoner

Allah razı olsun sizden sağolun umarım ihtiyacı olan birisine gider ben de sokak canlarına verdim kullanmıyorum diye 🙏

septikbaykus

Arkadaşlar teşekkür ederim. İlla istanbul anadolu yakası diye düşünmeyin gelip elden alabilir diye dedim onu. Avrupa yakası olur başka şehir olur vs.

Kargo ücretleri astronomik olduğu için istanbul anadolu yakası diyorum. 1 hafta bekleyeceğim alan olmaz ise sokaktakilere gidecek artık :)

ezgiyilmazzz

ne kadar düşüncelisiniz :)

septikbaykus

Buradan bir arkadaşa yolluyorum. En kısa zamanda ve bir sorun yaşamazsam.

Şimdiden afiyet olsun ^^