Golden Retriever Mama Vitamin Bakımı Önerileriniz

Senaaaaaaaa

Bakanınız var mı bilmiyorum ama Golden Yavru sahiplendik 25 günlük Önceden baktım fakat Yıllar önceydi Wc eğitimi daha erken ama ben kiler eşyalarını falan koydym kiler dedim de küçük bir yer zattenmeyin geniş bir kiler o yüzden Rahat bakabilirim. Orda kalmıcak kapalı ama Yanlış anlamayaın ama ev geniş olduğu için kaybolmasın diye oraya ayarladık. Mama öneribelecekleriniz Multi vitamin tablet Hepsini yazarsanız sevinirim Daha mamaya başlamadı ama önceden Araştırayım dedim.

16 CEVAP

Senaaaaaaaa

Kesinlikle aldığım gibi veterinere götürdüm herhangi bir sıkıntısı Yok gayet sağlıklı haftaya mamayı ıslatarak vermeye başlayabileceğimi söyledi. Yazdıkların İçin Teşekkürler Mama olarak
Acana Heritage Puppy large Breed Tahılsız Köpek Maması Alıcam güzel bir mama içeriğide iyi Tanelerinin çok küçük olduğunu yazmışlar zaten bir sıkıntı olmaz o yüzden