Golden Retriever Mama Vitamin Bakımı Önerileriniz

Senaaaaaaaa

Bakanınız var mı bilmiyorum ama Golden Yavru sahiplendik 25 günlük Önceden baktım fakat Yıllar önceydi Wc eğitimi daha erken ama ben kiler eşyalarını falan koydym kiler dedim de küçük bir yer zattenmeyin geniş bir kiler o yüzden Rahat bakabilirim. Orda kalmıcak kapalı ama Yanlış anlamayaın ama ev geniş olduğu için kaybolmasın diye oraya ayarladık. Mama öneribelecekleriniz Multi vitamin tablet Hepsini yazarsanız sevinirim Daha mamaya başlamadı ama önceden Araştırayım dedim.

16 CEVAP

KedimVar

Ne kadar küçükmüş. Neden bu kadar küçükken annesinden ayrıldı? Bir de kedileri sahiplendirmeyeceksiniz değil mi?

KedimVar

Anladım. Ama henüz küçük mama yiyemez. Büyük ırk yavru köpek maması alacaksınız.

Senaaaaaaaa

Hemen Bakıyorum :)

Senaaaaaaaa

Teşekkürler :))

Sirinkedisever

Yanlış çıkmıştı sildim rica ederim :))

Cotontzu_Siri

Pahalıdan uyguna:
Instinct raw boost
Orijen
Acana tahılsız
Acana düşük tahıllı

Senaaaaaaaa

@Kedim Var
anlamaşmaya başladılar hayır sahiplendirmicem neden küçük derseniz 10 tane doğurunca köpeği yazlıktan ayrılıyorlar köpeklere bakamicak Bizde yabancıya gitmesin diye 3 tane Biri bizim biri teyzemin biri de dayımlar aldı en azından kardeş kardeşeler
@Cotontzu_Siri
Onlar fazla protenli gelmez değil mi ?

Senaaaaaaaa

Bir de birşey sorucam yavru ama Büyük ırk diye alıcam değil mi Mamayı

Senaaaaaaaa

Yazının bölümünü yanlış yazmışım Neden küçük aldınız derseniz*

Senaaaaaaaa

Tamam Teşekkürler :)

Cotontzu_Siri

Gelmez

Cotontzu_Siri

yurt dışından sipariş imkanınız var mı

Senaaaaaaaa

Güvenilir bir site bulursam Sipariş ederim

Cotontzu_Siri

******.
O zaman size The Honest Kitchen öneririm. O pahalı gelirse Wellness da güzel seçim, özellikle trufood serisi.

dollfacepersian

Puppy milk ile 2-3 ay beslemeniz gerekiyor önce. Şuan çok küçük ve anne sütüne ihtiyacı var ve alamadığı için ciddi sağlık problemleri yaşayabilir. Puppy milk anne sütüne en yakın ürün,en iyisi onunla beslemeniz bence.
Sağlığı konusunda düzenli veteriner kontrolünde olması gerekiyor,bir hastalık olduğunda hemen fark edilsin diye. Özellikle raşitizm olma olasılığı yüksek maalesef. Umarım sağlıklı büyür,bu yazdıklarım erken alınan tüm yavrular için geçerli