Kedilerim Kayboluyor

Geçen sene bahçemize dişi bi kedi geldi yavruladı filan onda skıntı yok tabi 1 sene boyunca ben o yavrularla baya alıştım yakınlaştım nisana doğru tekrar doğurdu (2 yavru) 2 3 hafta boyunca buyuduler gozleri filan acildi o sureden sonra benim eski kediler ortadam kayboldu oldugunu sanmiyorum şuan yeniden dogurdu o 2 yavrudan biri kayboldu digeri kayboldu diye inliyip duruyor uzuldugunu hissediyorum bunun nedeni nedir yani anne kedi yeni yavrular dogurdugunda eskilerini kovaliyormu öğrenmek istiyorum teşekkurler

3 CEVAP

Lütfen Yardım inlemesi hala duyuluyo:(

bolt

Anne asla yavruları kovmaz onlar annelerini kıskanıyor olabilir benim arkadaşımın kedisi geçen sene 2 tane bu sene 3 tane yavruladı geçenseneki yavrular duruyo ama bu sene yyavruladı yavruların sadece 1 tanesi duruyo ve insanları çok seviyorladi sizinkiler de insanlara aliskinsa birileri sahiplenmiş olabilir

KedimVar

Yavrular anneden bir süre sonra ayrılır. Yeni yavrular olunca anne eskilerini hanına yaklaştırmaz, kovalar yeni doğan yavrulara zarar vermesin diye.