Petlebi'ye Teşekkürü Bir Borç Bilirim ?

Muezzabalim

İki gün önce arayıp teşekkür etmeleri ve benden mama seçmemi istemeleri ve hemen ardından hediyelerle beraber kapıma göndermeleri bu davranışı beni çok mutlu etti iyi ki petlebi ailesindeyim .Çok teşekkürler petlebi Rabbim hayırlı bol kazançlar versin 🤲🏻❤️

15 CEVAP

orhdoner

Afiyet şifa olsun yavrularınıza 🥰❤️🙏

Warriorsans

Afiyet olsun 💞

Anonymus297519

Afiyet olsun 🐾

Muezzabalim

Çok teşekkür ederim arkadaşlar yaş mamalar ve kuru mamayı ben de hediye edeceğim bir arkadaşıma durumu sıkıntılı biraz hediyeyi hediye etmek sünnettir 💕🌹

Muezzabalim

Benim minnoşlar hediyelerle değil de kutusuyla daha çok ilgilendi kutunun içinden çıkmıyorlar 😂💕

Palyaco

Afiyet olsun petlebi herzaman kaliteli site olduğunu gosteriyor

Gimlihanim

Afiyet olsunnn ☺️

Muezzabalim

@palyaco teşekkür ederiz kesinlikle öyle 🐾👏🏻

Muezzabalim

@orhonder Allah razı olsun 🤲🏻

Suveyder

Çok iyi Afiyet olsun minnaklara❤🐈❤

Muezzabalim

Teşekkür ederiz @gimlihanım🐾😊

orhdoner

Amin sizden de Allah razı olsun cümlemizden 🥰🙏

Seymaaacaan

Afiyet bal şeker olsun😻

Dobbyko

Afiyet olsun. Şifa olsun yavrulara inşallah 🙏

Muezzabalim

Çok teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun güzel kalpli insanlar iyi ki varsınız ne güzel bir aile olmuşuz burada 💕🐾🤲🏻🌹