Doğru Beslenme Ve Öneri

Enre06

Merhaba dişi kısır kedim var 2,5 yaşında yaş mama seçiyor yediği mamayı bir sonraki partide yemiyor mesela beyaz renk tüy sorunumuz da var biotin kullanıyoruz, nd balkabağı içine biraz nd marka yaban domuzu elma koyuyorum yiyor ama iştahla değil iştahlı olması için ne verebilirim, balık yağı var macunlardan sonra elime sıkıp veriyorum koşarak uzaklaşıyor 😞 tüy sorunu , iştahı için ve yaş mamada hangi marka önerirsiniz bir de teaser olarak denemem için öneride bulunursanız sevinirim tüysüz sağlıklı günler dilerim bütün dostlara 🙏🏻🙋🏻‍♂️

9 CEVAP

zfrshn

İnstagramda adresim var ordan görebilirsiniz
sfenkskedi_istanbul_sphynxcat
Venüs &Merkür

zfrshn

Tüğsüz günlerden merhaba tüğ sorunum yok hiç konu olmadı sfenkslerim var.
Tüğ varsa dökmemesi imkansız bu net bilgi eğer tüğ dökmeyen model istiyorsanız sfenks edinin.
;)

duman_cat_world

balık yağı öneririm. hem tüy dökümünü azaltıyor ve deri sağlığını olumlu yönde etkiliyor, hem de iştahı açıyor, kilo aldırıyor. mutamin organics markası çok iyi bu konuda, kullandım çok memnunum😊💁‍♀️🙏

yaş mama olarak vets plus deneyebilirsiniz somonlu olanı. jöleli olduğundan çoğu kedi seviyor, içerik de güzel. schesir de önerebilirim, çok kalitelidir🙏🤩

nd yaş mamaları sevmeyen kediler var, çünkü içerisinde çeşitli meyveler ve sebzeler bulunuyor.

hannnngggg

zfrshn sfenksler bana çok sevimli geliyorlar resimlerini paylassanız da patilesem 😻 iştah açıcı olarak balıkyagı öneririm hem tüy dökümüne iyi geliyor hemde bir çok faydası var yas mama olarakta kedim yas mama icin ağlar zırlar vets plusu yememişti nutrifeline lezzet açısından bir çok cesidi mevcut zeytinli bile var değişik yani denenebilir schesir çok kalitelidir severek yiyor nd de güzeldir balık yağını elinizden yalayarak yemez yani yiyen kedi varsa cindir kokusu itici cunku yas mamasının veya ödül mamasının içine sıkarak verilebilir

Gimlihanim

Biofeline plus b multivitamini oldukça güzel. Bizim tüy sorunumuzu nerdeyse halletti. Siz de denemek istersiniz belki. Ama öyle mucize beklemeyin. Sonuçta tüylü canlılar. Elbet dökecekler.

Yaş mama konusunda ise net bir şey söyleyemem. Her kedinin damak tadı farklıdır. Benim kızımın en sevdiklerini söyleyeyim belki denersiniz. Schesir, vitacraft, bozita, felicia konserve mamaları, me-o, miamor çorbaları, hills (şeker olduğu için pek tercih etmiyorum), vets plus ı da bir kere yemişti sevmişti. Extra olarak kızım yemiyor ama çoğu kedi seviyor. Nutri feline önerebilirim.

Enre06

Dün verdiğim siparişler geldi vets plus somonluyu kokladı yemedi malesef 🤦🏻‍♂️

Anonymus297519

Balık haşlayıp verirseniz yaş mama yerine balık yağını oradan da alabilir. Elinizde olan balık yağını kuru veya yaz mamaya katarsanız yer sanırım.

Enre06

Yaş mamada yemiyor çok hassas bir kıza sahibim 🥲

Zeynepulku

Tüy dökmeyen model...