Kedimin Tüyleri Çıkar Mı?

Batuhanxc

Kedimin gözünün üstünde tüyler çok az kel gibi oraları acaba büyüyünce geçer yoksa genetik bir şey mi??

8 CEVAP

sezind

Birçok kedinin o kısımları böyle az tüylü oluyor. Neyle ilgili bilmiyorum. Benim 2 yaşındaki kedilerimin de öyle.

Aysedalgc

Sürekli mi böyleydi? Genelde kedilerin arkadaşların dediği gb o bölge genetik olarak tüyleri az oluyor kiminin daha çok seyrek kiminin daha az seyrek bizimkinin de biraz seyrek

Zlatan

Biraz uzuyo evet orası çıplak kalmaz bnce uzar. Benimkininkide azdı az daha uzadı.

Batuhanxc

Yani böyle kalacak mı

KedimVar

Benimkilerin de orada daha az tüyü var. Muhtemelen öyle kalacaktır.

Batuhanxc

Üzüldüm :(

TarcinBey

Benimkinin neredeyse yok :)

Batuhanxc

Hep böyleydi ama şuan 9 haftalık zaten daha yavru uzar mı ki biraz daha