Kedim Çimen Yedi İshal Oldu

_selinnn

kedimi dün kedinin köpeğin olmadığı sessiz sakin büyük bir parka götürdük
çimen doluydu bizim kedi de yedi çimenlerden şimdi de ishal olmuş bu kötü bir şey mi ne yapsam geçer? midelerini rahatlattıklarını duyduğum için yemesine izin vermiştim kötü mü yaptım?

1 CEVAP

semagolge

parktaki çimler ilaçlanmış olabilir kusma vs. olmadıysa zehirlenme belirtileri yoksa endişe etmeyin ama bunun yerine kendiniz çim yetiştirip verebilirsiniz daha sağlıklı olur birkaç gün çim malt vermeyin ishali bir iki güne kendiliğinden düzelecektir