Köpegim Sürekli Havlıyor Neden Olabilirr??

chaki

bi sorun olmadıgı halde sürekli havlıyor nasıl önleyebilirim bu sorunu+

7 CEVAP

jolom

ya şikayet ya da bir isteğini anlatmak için havlıyor olabilir. ağladığında her istediği gerçekleştirilince iletişimini ağlayarak sağlayan bebek gibiler biraz da. tam olarak neden havladığını tespit etmeniz önemli. bu süreçte de dostunuzu sosyalleştirin, bol bol oynatın ki havlayacak takati kalmasın :)

Her bir nedenle havlayabilir. Belki enerjisi çoktur gezdirin, oynatın. Jolom'un dediği gibi :)

Selen_Ozer

Cin görmüştür : D

Lunasibirya

Köpeğinizin cinsi nedir mesela pom başta gelerek en çok hayvalayan köpekler olabiliyor zil çalsa havlayan korna çalsa havlayan en basit şeylere havlayanlar olabiliyor bunu bir ödül maması takdiğiyle unutturabilşrsin

Cotontzu_Siri

Soru 3 yıl önce sorulmuş

Lunasibirya

Aaaa :D

Lunasibirya

Hiç dikkat etmedim :D