Çam Paleti Ve Tavşan

irmtnc3

Merhabalar,
Angora cinsi tavşanıma bahçedemizde büyük bir kafeste bakıyoruz Kafesinde durduğu zamanlar tuvaletini kum kabına yapıyor aynı kediler gibi. Şu an kumu mırmır aciliyetten hemen Mi. gr os’tan almıştım Ama tozuyor öyle olunca tavşanımın gözü sulanmaya başladı gibi Kedim için ever clean kullanıyorum ikisi için ever zorlar Tavşanım için en sağlıklı ve doğalı çam paletine geçeyim dedim ama tavşanım bu paleti yer mi? şekli aynı maması gibi kokusunu bilmiyorum( lavantalı kumu yemişti hemen attım kumu acemiliğime geldi akıl edememiştim)

Eğer alırsam topaklanan mı almalıyım yoksa toz olan mı
Kakaları top gibi elemesi temizlemesi nasıl olur
Ve hangi marka palet önerisisiniz (10l 60 tl max)
Yardım edebilirseniz çok sevinirim
Evet çok karışık yazdım Umarım derdimi anlatabilmişimdir

4 CEVAP

Fdmnrtmbl

Benimde tavşanım avar ve bir dönem çam peleti kullandım ve yeme gibi bir sıkıntı olmadı ama kum da koysam pelette koysam kazıyarak dışarı atıyordu bende tuvalet kabının genişliğinde bir ızagarayı tuvalet kabının üstüne koydum bu şekilde kumla temas etmiyor. Hemde kumu yeme sorunuda ortadan kalktı.

irmtnc3

Veya tozutmasan güzel topaklanan bentonit önerisi de olabilie

irmtnc3

Güncelll👆🏻👆🏻👆🏻

irmtnc3

Çok teşekkür ederim ☺️